Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií v pod kategórií Obchodných podmienok.


Úvod » PAELLA » Paella smaltované panvice » Smaltovaná vysoká panvica 30 cm


        

Smaltovaná vysoká panvica 30 cm

Smaltovaná vysoká panvica 30 cm

skladom

 

Dostupnosť: momentálne vypredané
Číslo produktu: P0730
naša cena bez DPH: 11,67 EUR
naša cena s DPH (20 %):
14,00 EUR

Smaltovaná vysoká panvica 30 cm

Oceľová smaltovaná  panvica je ideálna na smaženie či dusenie. Výhodou je ľahká údržba a varenie na plyne, ohňu, el. platničke, sklokeramike a vďaka oceľovému úchopu tiež v rúre.

 

Panvica je vyrobená z leštenej ocele s následnou keramickou povrchovou úpravou tzv. smaltovanie. Oproti tradičnej panvici bez povrchovej úpravy je údržba smaltované panvice jednoduchšie a možno ju navyše umyť tiež v umývačke. Výrobca neodporúča používanie agresívnych umývacích prostriedkov ani umývanie tzv. drôtenkou. Smaltovaná panvica je vhodná na varenie na "plynu", otvorenom ohni alebo v rúre.

Panvice dodávané našou spoločnosťou sú vyrábané v Španielsku najväčším výrobcom na svete firmou Vaello Campos výhradne z certifikovaných materiálov.

Priemer panvice 30 cm

Hmotnosť cca 1 kg

Používanie:

Panvica má smaltovaný povrch. Smalt je kremičitá tavenina príbuzná sklu, ale aj porcelánu, ktorá vytvorí na kove celistvý ochranný povlak hladkého a lesklého charakteru. Teplotou vypálu v peci je presne na rozhraní skla a porcelánu. Aj keď je smalt krehký, dokáže bez zmeny farby aj lesku prečkať stovky rokov. Varenie na smaltovanom riade má svoje nepopierateľné výhody. Pred a po použití umyte panvicu teplou vodou a bežnými umývacími prostriedkami za použitia hubky alebo vložte do umývačky. Nepoužívajte umývacie prostriedky, ktoré obsahujú pevné častice.